جمعه 18 تیر 1395  01:28 ق.ظ
توسط: علی همپا

سحرجعفری جوزانی قبل ازعمل/عكس


نیاز به توضیح ندارد که سوپر استار شدن در همه جای دنیا در کنار استعداد یک چهره و اندام بی عیب و نقص هم می خواهد. ایران هم از این قائده مستثنی نبوده و اغلب بازیگران چهره آن، بعد از شهرت دستی در صورت خود برده و تغییراتی در آن داده اند. طبق معمول بیشترین تغییرات هم در بینی آنها مشهود است.

پرداختن به عمل زیبایی بینی بحث جدیدی نیست و ما هم قصد نداریم تا به این سوژه زرد و تکراری بپردازیم. اما چند روزی است که یک برنامه جالب در مورد جراحی بینی ستاره های سینما به نام "کافه سوال" هر رو 


 ز ساعت 9 روی آنتن سیما می رود و هر شب یکی از هنرمندان دماغ عملی را روبروی دوربین می نشاند و از او در مورد دلیل به زیر تیغ بردن صورتشان سوال می کند.

گروه فرهنگی مشرق ضمن تشکر از این برنامه برای پرداختن به چنین موضوعی چند تن از بانوان دماغ عملی را برای دعوت به کافه سوال پیشنهاد می کند:
مهراوه شریفی نیا قبل و بعد از جراحی بینی

awww.mashreghnews.ir_files_fa_news_1392_7_20_420784_274.jpg

صبا کمالی قبل و بعد از جراحی بینی

awww.mashreghnews.ir_files_fa_news_1392_7_20_420783_547.jpg

شبنم قلی خانی قبل و بعد از جراحی بینی

awww.mashreghnews.ir_files_fa_news_1392_7_20_420785_808.jpg

افسانه پاکرو قبل و بعد از جراحی بینی

awww.mashreghnews.ir_files_fa_news_1392_7_20_420790_840.jpg

لیلا حاتمی قبل و بعد از جراحی بینی

awww.mashreghnews.ir_files_fa_news_1392_7_20_420821_547.jpg

تینا آخوندتبار قبل و بعد از جراحی بینی

awww.mashreghnews.ir_files_fa_news_1392_7_20_420788_619.jpg

نیوشا ضیغمی قبل و بعد از جراحی بینی

awww.mashreghnews.ir_files_fa_news_1392_7_20_420800_914.jpg

شیلا خداداد قبل و بعد از جراحی بینی

awww.mashreghnews.ir_files_fa_news_1392_7_20_420791_644.jpg

سحر جعفری جوزانی قبل و بعد از جراحی بینی

awww.mashreghnews.ir_files_fa_news_1392_7_20_420792_808.jpg

هانیه توسلی قبل و بعد از جراحی بینی

awww.mashreghnews.ir_files_fa_news_1392_7_20_420793_131.jpg

آرام جعفری قبل و بعد از جراحی بینی

awww.mashreghnews.ir_files_fa_news_1392_7_20_420794_407.jpg

سحر قریشی قبل و بعد از جراحی بینی

awww.mashreghnews.ir_files_fa_news_1392_7_20_420789_960.jpg

شراره رخام قبل و بعد از جراحی بینی

aupload.justladies.ir_images_jasm64huqmxtpqltv6w.jpg
 
: تصاویر لیلا حاتمی, تصاویر تینا آخوندتبار, تصاویر نیوشا ضیغمی, تصاویر شیلا خداداد, تصاویر سحر جعفری جوزانی, تصاویر هانیه توسلی, تصاویر آرام جعفری, تصاویر مهراوه شریفی نیا, تصاویر صبا کمالی, تصاویر شبنم قلی خانی, تصاویر افسانه پاکرو, تصاویر سحر قریشی, شراره رخام, مهراوه شریفی نیا قبل و بعد از جراحی بینی, صبا کمالی قبل و بعد از جراحی بینی, شبنم قلی خانی قبل و بعد از جراحی بینی, افسانه پاکرو قبل و بعد از جراحی بینی, لیلا حاتمی قبل و بعد از جراحی بینی, تینا آخوندتبار قبل و بعد از جراحی بینی, نیوشا ضیغمی قبل و بعد از جراحی بینی, شیلا خداداد قبل و بعد از جراحی بینی, سحر جعفری جوزانی قبل و بعد از جراحی بینی, هانیه توسلی قبل و بعد از جراحی بینی, آرام جعفری قبل و بعد از جراحی بینی, سحر قریشی قبل و بعد از جراحی بینی, شراره رخام قبل و بعد از جراحی بینی, عکس لیلا حاتمی, عکس تینا آخوندتبار, عکس نیوشا ضیغمی, عکس شیلا خداداد, عکس سحر جعفری جوزانی, عکس هانیه توسلی, عکس آرام جعفری, عکس مهراوه شریفی نیا, عکس صبا کمالی, عکس شبنم قلی خانی, عکس افسانه پاکرو, عکس سحر قریشی, عکس شراره رخام, لیلا حاتمی, تینا آخوندتبار, نیوشا ضیغمی, شیلا خداداد, سحر جعفری جوزانی, هانیه توسلی, آرام جعفری, مهراوه شریفی نیا, صبا کمالی, شبنم قلی خانی, افسانه پاکرو, سحر قریشی, تصاویر شراره رخامسحرجعفری جوزانی قبل ازعمل×
سحرجعفری جوزانی قبل ازعمل بینی×
سحرجعفری جوزانی دراژانس دوستی×
سحرجعفری جوزانی قبل وبعدازعمل×
سحر جعفری جوزانی بعدازعمل/عكس×
سحرجعفری جوزانی وهمسرش×
سحرجعفری جوزانی /بیوگرافی×
بازیگرانی كه عمل بینی كردند×
سحرجعفری جوزانی /عكس جدید×
سحرجعفری جوزانی اژانس دوستی×نظرات()   
   
جمعه 18 تیر 1395  01:25 ق.ظ
توسط: علی همپا


تصاویر دلخراش از آزار نوزاد 5 ماهه در رشت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۵
طی چند روز اخیر خبر و تصاویری مبنی بر اینکه «پدری که کودک ۵ماهه خود را کتک زده بود، این کودک روز گذشته در بیمارستان پورسینای رشت درگذشت» در شبکه‌‌های اجتماعی در حال انعکاس است، در حالی که این خبر صحت ندارد.

به گزارش ایرنا، طی چند روز اخیر خبر و تصاویری مبنی بر اینکه «پدری که کودک ۵ماهه خود را کتک زده بود، این کودک روز گذشته در بیمارستان پورسینای رشت درگذشت» در شبکه‌‌های اجتماعی در حال انعکاس است، در حالی که این خبر صحت ندارد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درما 
 نی استان گیلان در این باره گفت: پسر بچه پنج ماهه‌ای که حدود دو هفته گذشته در بیمارستان پورسینا رشت بستری شده بود، پس از مداوا ترخیص شد.

فردین مهرابیان افزود: پس از بستری این کودک در بیمارستان، شواهد حاکی از آن بود که او از سوی پدرش، مورد کودک آزاری قرار گرفته است.

وی اظهار کرد: این کودک دربیمارستان پورسینا رشت تحت مداوا و درمان قرار گرفت و حدود یک هفته گذشته به آغوش خانواده بازگشت.

رئیس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان تصریح کرد: پرونده این کودک آزاری، در اختیار مراجع قضائی استان قرار گرفته است.


كودك آزاری دررشت/عكس×
كودك ازاری دررشت×
كودك ازاری دررشت/تصاویر×
ازاركودك پنج ماهه×
كودك پنج ماهه دررشت×
آزاركودك 5ماههدررشت×
تصاویر زاركودك پنج ماهه دررشت×
عكس های كودك ازاری دررشت×
كودك آزاری دررشت×
كودك آزاری دررشت/عكسها×


نظرات()   
   
دوشنبه 7 تیر 1395  02:38 ق.ظ
توسط: علی همپا


عرفی مقدماتی روستای بوجان

روستای بوجان در فاصله چهار کیلومتری از شهر لواسان مرکز بخش لواسانات قرار دارد.

تصویر هوایی روستای بوجان

تصویر هوایی روستای بوجان 


 


نظرات()       
چهارشنبه 2 تیر 1395  09:20 ب.ظ
توسط: علی همپاگریزی بر مقبره رودکی
مرا بسود و فرو ریخت هر چه دندان بود / نبود دندان، لابل چراغ تابان بود
سپید سیم‌رده بود و در و مرجان بود / ستارۀ سحری بود و قطره‌باران بود
یکی نماند کنون زان همه، بسود و بریخت / چه نحس بود! همانا که نحس کیوان بود...

این مصرع‌ها از قصیدۀ ابوعبدالله رودکی که در پایان عمر پرفراز و نشیبش نوشته بود، پس از هزار سال یکی از سرنخ‌های دانشمندان تاجیک و روس برای پیدا کردن آرامگاه آدم‌الشعرا شد. "میخائیل گِراسیمف" (۱۹۰۷-۱۹۷۰)، مردم‌شناس، باستان‌شناس و مجسمه‌ساز شهیر روس، قبل از این که در سال ۱۹۵۶ به منظور شناسایی پیکر رودکی عازم روستای پنج‌رود در منطقۀ کوهستانی زرافشان تاجیکستان شود، آثار رودکی را نیز مطالعه کرد تا بتواند نشانه‌هایی از ظاهر شاعر را در آن پیدا کند. از سوی دیگر، صدرالدین عینی،  نویسنده و پدر ادبیات مدرن تاجیک، نیز شواهدی را دال بر موقعیت جغرافیایی زادگاه و آرامگاه رودکی گردآوری کرده و در اختیار گراسیمف قرار داده بود.

در همۀ مأخذهای ادبی و تاریخی کهن فارسی زادگاه رودکی را قریۀ "پَنـُج" یا "بنج‌رودک" در نزدیکی شهرهای "نخشب" و "سمرقند" ذکر کرده‌اند. صدرالدین عینی پس از کندوکاو مفصل و مسافرت به روستاهای اطراف این دو شهر، گذارش به روستای "پنج‌رود" در ناحیۀ پنجکنت تاجیکستان می‌افتد و درمی‌یابد که "بنج‌رودک" معرب "پنج‌رود" فارسی بوده با مزار بزرگواری گمنام. عینی در سال ۱۹۳۹ با انتشار پژوهش خود ادعا می‌کند که روستای زادگاه رودکی را یافته‌است. 


 

در سال ۱۹۵۶ در آستانۀ  ۱۱۰۰ سالگی رودکی، حکومت تاجیکستان دستور بازگشایی قبری را می‌دهد که گمان می‌رفت آرامگاه رودکی باشد. "میخائیل گِراسیمف" و گروه تحقیقاتی دانشمندان روس و تاجیک با گشودن قبر مورد نظر عینی و بررسی بازمانده‌های جسد مدفون تمام نشانه‌هایی را که برای شناسایی پیکر رودکی مشخص کرده بودند، می‌یابند: پیکر مدفون در آن مزار متعلق به نمایندۀ نژاد سفید بود، دندان‌هایش، همان گونه که در بیت‌های بالا توصیف شده، فرو ریخته بود، کاسۀ چشمانش حالت حدقۀ چشمان یک نابینا را داشت و شکل استخوان گردنش هم دال بر نابینا بودن او بود. تحقیقات بیشتر آشکار کرد که رودکی نابینای مادرزاد نبوده، بلکه در دهۀ ششتم عمر چشمانش را میل کشیده و چند دنده‌اش را شکسته‌اند. اشیائی هم که در اطراف این گور کشف شد، از جمله پیراهن و قبای پشمی‌ای که به تن و دستاری که بر سر داشت، متعلق به دوران زندگی ابوعبدالله رودکی بود.

بازمانده‌های جسد را به آزمایشگاه‌های مسکو بردند و به مدت دو سال آن را مطالعه کردند تا به نتیجۀ تحقیقات اطمینان تمام و کمال حاصل کنند. روز ۱۶ اکتبر سال ۱۹۵۸ استخوان‌ها را بازپس به روستای "پنج‌رود" در شمال تاجیکستان برگرداندند و در همان‌جا دوباره به خاک سپردند. تصویری که "میخائیل گراسیمف" پس از انجام تحقیقات به عنوان چهرۀ رودکی منتشر کرد، تصویر چهرۀ همان پیکری بود که دانشمندان شوروی در رودکی بودنش دیگر شکی نداشتند.

مزار رودکی در همان سال ۱۹۵۸ به مناسبت هزار و صدمین سالگرد تولدش آباد شد. سال ۱۹۹۹ در آستانۀ تجلیل از هزار و صدمین سالگرد تأسیس دولت سامانیان به کمک دولت ایران آرامگاه آدم‌الشعرا بازسازی شد و برای سومین بار این مقبره در سال ۲۰۰۷ مرمت شد.


آرامگاه رودکی درکجاست×
ارامگاه رودکی درکجاست×
ارامگاه رودکی×
ارامگاه رودکی کجاست؟×
مقبره رودکی درکجاست؟×
مقبره رودکی کجاست؟×
مقبره رودکی×
قبررودکی کجاست؟×
قبررودکی در کجاست؟×
مزاررودکی کجاست


نظرات()   
   
چهارشنبه 2 تیر 1395  05:54 ب.ظ
توسط: علی همپا

یک اشتباه باعث فلج شدن شهاب عسگری شد + عکس

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

به گزارش آلامتو به نقل از ایران دوبلاژ: پزشكان آلمانی به علت یك اشتباه باعث فلج شدن “شهاب عسگری” دوبلور و بازیگر پیشكسوت كشورمان در سریال ستایش شده اند.
شهاب عسگری بازیگر پیشكسوت تئاتر، سینما و تلویزیون که آخرین بازی او به سریال ستایش برمی‌گردد، در خصوص بیماری و جراحی‌اش، گفت: حدود 2 سالی در آلمان به سر می‌بردم و تازه به ایران برگشتم. رگ گردن من دچار مشكل شد و پزشكان كشور آلمان تشخیص گذاشتن فنری كنار رگ را دادند.

بازیگر فیلم سینمایی “دست‌های آلوده” تصریح كرد: به خاطر اشتباه یك پزشك آلمانی ستون فقراتم عفونت كرد و كیستی در اولین مهره ستون فقرات جمع شد. با رخ دادن این اتفاق حدود 45 درصد از سمت راست و چپ بدنم فلج شد.

شهاب عسگری

وی ادامه داد: برای دیدن دوستان و اعضای فامیل خود به ایران بازگشتم و طی روزهای آینده باید برای ادامه درمان به كشور آلمان برگردم.
عسگری در خصوص علت فلجی خود افزود: در حال حاضر با واكر راه می‌روم و فلجی من ربطی به سكته مغزی و قلبی ندارد و علت آن به اشتباه پزشكان آلمان در گذاشتن فنر برمی‌گردد. البته امیدوارم با درمان و فیزیوتراپی از درصد فلجی من كم شود.
شهاب عسگری در سال 1324 در تهران متولد شد. او بازی در تئاتر را از سال 1359 در تئاتر نصر تجربه كرد.همچنین بازی در سینما را از سال 1357 با فیلمی به نام كوسه جنوب كاری از ساموئل خاچیكیان آغاز كرد.او در فیلم‌های ‌سینمایی چون: آقای رئیس‌جمهور، دست‌های آلوده، جنجال بزرگ، تكیه بر باد ،سریال کوچه اقاقیا و بسیاری دیگر به ایفای نقش پرداخته است.


نظرات()   
   
چهارشنبه 2 تیر 1395  05:44 ب.ظ
توسط: علی همپازلزله 4.3 ریشتری، خوی در استان آذربایجان غربی را لرزاند.
خبرگزاری میزان: بر اساس اعلام مرکز لرزه نگاری کشوری 
  در ساعت 15 و 17 دقیقه، زمین لرزه ای به قدرت 4.3 ریشتر خوی در استان آذربایجان غربی را لرزاند.

این زمین لرزه در عمق 10 کیلومتری زمین ثبت شده است.

همچنین در ساعت 15 و 4 دقیقه زمین لرزه دیگری با قدرت 3.3 ریشتر بهاباد یزد را لرزاند.


زلزله


گفتنی است تا کنون چندین پس لرزه خوی در استان آرزبایجان غربی را لرزانده است.
برچسب ها: زلزله ، خوی ، آذربایجان غربی
زلزله خوی×
زلزله درخوی×
زلزله امروز خوی×
زلزله خوی/عكس×
خوی لرزید×
زمین لرزه خوی/عكس×
تلفات زلزله خوی/امارتلفات×
اماركشته هاس زلزله خوی×
زلزله خوی /عكس×
زلزله سلماس و خوی×


نظرات()